"Mě je to fuk"

29. prosince 2013 v 11:30 | /K |  Admins
Hey! :3
Jelikož jsem včera napsala dlouhý článek o tomto blogu, o mě a vlastně tak nějak celkově, jako naschvál se mi smazal. Jenom tu nečekejte žádné "Čauky lidičky! Jsem moc ráda, že jste navštívily můj blog! Lovískuju vás," " MucQ, MucQ, tak sem tu nazpátek bobánciiii!" nebo dokonce "Miluju vás, moc a moc! Tomuhle blogu věnuju celý svůj život!"
No to mě pose* z těhle blogařů co tohle dělaj -.-
Také tu nečkejte, že tu budu pečená vařená, přidávat fotky celebrit a napíšu 256 článků za den. Takže, otázka za milion : Jak si získat vaší pozornost?
První článek má největší váhu.
No tak... Nechci tu psát nějaký kraviny o tom, že tenhle blog je nově založenej(To snad každej pozná, ne?), nebo že budu mocinky moc ráda, když tenhle blogísek navštívíte(To je snad každej, ale bez těch měkkých slov, bože!). Největší vrchol je, když se někdo ptá, jestli mu někdo neudělá "design" a že prý hledá adminy. Pokud alespoň tohle ten člověk nesplňuje, proč si sakra zakládá blog? Aby ho zaspamoval, jakej je to chudáček... ?
Neslibuju, že budu přidávat články každej den, neslibuju, že se vám tenhle blog líbit(Je snad můj, ne váš)a neslibuju, že se vám bude líbit "vzhled" článků.
Untitled
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama